• kimbufirma@gmail.com
  • 0538 272 38 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
30 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yasin Bozoğlu
  • ADRES: Kocamustafapaşa Mahallesi, İzci Türk Sokak No18B, 34098, İstanbul, Fatih
  • TELEFON: 0 (536) 661 0957
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İstanbul’un köklü tarihi ilçesi Fatih’te bir çok kişiye emlak konusunda yardımcı oldum ve bir çok müşterimizi ev sahibi yaptım, Satığımız ve kiraya verdiğimiz emlakların hep arkasında olduk ve hiç bir müşterimize sorun yaşatmadık.
Marmara Üniversitesi Mezunuyum, 2013 yılında Bilgisayar Öğretmenliğine devam ederken, İstanbul Fatih Kocamustafapaşa’da Açtığımız Fatih Emlak Ofisi ile hizmete başladık. İnternet sitemiz Emlakfatih.com un arama motorlarındaki başarısıyla bir çok portföye ve müşteriye ulaştık. İlanlarımızdaki video anlatımlarımızla etkili sunumlar yaptık. Sosyal Medyada İlanlarımızla iyi bir kitle yakaladık.
Hedefimiz; biraz daha büyüterek, daha gelişkin, kurumsal hizmetler vermeyi, herkesin gayrimenkulunu teslim ettiği, emlak müşaviriniz olmayı düşünmekteyiz.
Amacımız; kiraya verenin, yılların emeği sonucunda aldığı dairesinden, biraz daha rahat geçinmek için, elde edeceği kira gelirini, geçen yıllar karşısında güncele yakın tutmak, kiracının da mağdur olmadan yıllar boyu oturmasıdır. Hem kiraya verenin, hem kiracının memnun olması hedefimizdir.
Hizmetinizdeyiz.. Saygılarımızla.. Yasin Bozoğlu.
fatih emlak, fatihte emlakçı, fatih emlakçı, fatih emlakçılar, fatih satılık daire, fatih kiralık daire, kocamustafapaşa satılık daire, kocamustafapaşa kiralık daire.

Kocamustafapaşa, İzci Türk Sk. No:18B, 34098 Fatih/İstanbul

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.