• kimbufirma@gmail.com
  • 0538 272 38 08
  • İzin Belgesi Nasıl Alınır ? Çalışma İzni

    Mayıs 2, 2021 7:36 pm DEVAMINI GÖR
  • Aradığın tüm firmalar burada hemen keşfet.

    Şubat 28, 2021 6:45 pm DEVAMINI GÖR
  • Sizi Dijital Dünya’ya Hazırlıyoruz.

    Şubat 17, 2021 6:38 pm DEVAMINI GÖR

HABERLER

İzin Belgesi Nasıl Alınır ? Çalışma İzni

İzin Belgesi Nasıl Alınır ? Çalışma İzni

İzin Belgesi Nasıl Alınır ? Çalışma İzni Sizin için çok basit şekilde anlatıyoruz hemen yazıyı okuyun. Öncelikle www.turkiye.gov.tr/icisleri-e-basvuru adresine gidiyoruz, buradan kimliğimizi doğruladık dan sonra karşımıza bir ekran açılacak. Alt başvuru türüne tıklayıp çalışma iznine tıklıyoruz ve devam diyoruz. devam et dedikten sonra karşıma bir ekran açılıyor burada sadece işaretli alanları dolduruyoruz. daha sonra başvur […]

Aradığın tüm firmalar burada hemen keşfet.

Aradığın tüm firmalar burada hemen keşfet.

Dijital Firma Rehberine hoş geldiniz , aradınız tüm firmalar burada; hemen firma listesine (buradan) tıklayarak ulaşabilirsiniz. Onlarca sektörden yüzlerce firma arasından size en uygun olanı seçip firma hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizi Dijital Dünya’ya Hazırlıyoruz.

Sizi Dijital Dünya’ya Hazırlıyoruz.

Sizi Dijital Dünya’ya Hazırlıyoruz. Firmanızı Google haritalara ekleyerek işe başlıyoruz. Kurumsal veya e-ticaret sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra, sosyal medya ve Google reklamlarını yönetiyoruz. İşletmenizi Google Haritalara Ekliyoruz. Logonuzu ve Görsellerinizi Hazırlıyoruz. Kurumsal Web Sitenizi Kuruyoruz. Reklam Hizmetlerinizi Yönetiyoruz.