• kimbufirma@gmail.com
  • 0538 272 38 08

GOLD Özel Yalova Vesta Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
66 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ümran SERDAR
  • ADRES: Özden, İmran Sk. No:198/1, 77210 Kadıköy Belediyesi/Yalova Merkez/Yalova
  • TELEFON: 0 (226) 813 4377
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (532) 134 4690
  • WEB SİTESİ: http://www.vestakizyurdu.com
  • E-POSTA: vestakizyurdu@hotmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Özden, İmran Sk. No:198/1, 77210 Kadıköy Belediyesi/Yalova Merkez/Yalova

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

YALOVA VESTA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı, yönetim, barınma ve güvenlik hizmetleri alanında ISO 9001 Kalite Belgesine sahip, 1400 metrekare kapalı alanda hizmet veren Özel Yalova Vesta Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, öğrenciler için konforun-huzurun-güvenin ve farklılığın adresidir.

Eğitimli, deneyimli, profesyonel, problem çözmeye odaklı, toplam kalite yönetim standartlarına uygun personeli ile öğrencilerimize, velilerimize güler yüzle hizmet verme anlayışımız hizmet kalitemizin bir parçasını oluşturur.
Toplumumuzun değer yargıları ile aile yapısı dikkate alınarak, kız öğrencilerin barınabilecekleri yerlerin nasıl olması gerektiğinin bilinç ve sorumluluğunu her anlamda taşıyoruz.
Yalova Üniversitesi merkez kampüse en yakın yurt olma özelliğini taşıyan, yurdumuz, konumu itibari ile Yalova’nın en nezih ve güvenilir semtinde hizmet vermektedir.
Yüksek butik hizmet kalitesi ile hizmet veren yurdumuz, klasik bir öğrenci yurdu anlayışından çok farklı, öğrencilerine ev konforunu aratmayacak, keyifli bir yaşam alanı oluşturma fikriyle tasarlanmıştır.
Yurdumuzun hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkisi olmamakla birlikte; T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin yegane adresidir.
Yurdumuz; hem villa konseptli mimari yapısı, hem işletme anlayışı hem de varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, FARKLI, NİTELİKLİ, ÖZGÜN, ÖZGÜR ve AYRICALIKLI’dır.
Öğrencilerimizin güvenilir, rahat, huzurlu ve konforlu, başarılı bir eğitim hayatı için hizmet veren yurdumuz; Yalova halkı ve değerli Yalova Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte gurur duymaktadır.

https://www.vestakizyurdu.com/iletisim.html

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.