• kimbufirma@gmail.com
  • 0538 272 38 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
129 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yalova Tel Örme
  • ADRES: Yalova İzmit Karayolu, Çiftlik Mahallesi, Caddesi No: 194, 77000 Çiftlikköy/Yalova
  • TELEFON: 0532 496 48 79
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30-20:00
SERVİS SAATLERİ 09:30-20:00
SERVİS YERLERİ YALOVA

FİRMA HAKKINDA

Safran Çim Çit Kimdir ?

Safran Çim Çit

Safran Çim Çit

Safran Çim Çit, 2018 yılında Yalova şehrinde faaliyetlerine başlayarak hızla büyümeye devam eden bir markadır. Şirketimiz, Yalova çim, çit ve tel sektöründe giderek gelişmekte; modern makinalar, son teknoloji ürünler ve uzman kadrosuyla birlikte kaliteli bir üretim sağlamaktadır.

Bu bağlamda vizyonumuz, çim, çit ve tel üretimi sektörüne hem iç pazarda hem de uluslararası pazarlarda öncülük etmektir. İlerlediğimiz ve hedeflediğimiz bu yolda, Yalova çit ve tel ürünlerimizi “Yalova Kafes Tel”, “Yalova Tel Örme”, “Yalova Panel Çit” ve “Yalova Çit” uygulamaları olarak üretmekteyiz.

Yalova Tel Örme Uygulamalarımız

Uygulamalarımız kapsamındaki ürün yelpazemiz 1.00 m, 1.20 m, 1.50 m ve 2.00 m standart ürünleri içermektedir. Bununla birlikte, müşterilerimizin çit ve tel üzerine olan her türlü isteğine de karşılık vermekteyiz. Çiftlik, Yalova İzmit Karayolu Caddesi No: 192, 77600 Çiftlikköy/Yalova adresimiz ve üretim merkezimizde hem ürün yelpazemizde bulunan Yalova çit ve tel standart ürünlerimizin hem de müşterilerimiz tarafından gelen talepler sonucunda şekillenen özel tasarımlı Yalova çit ve tel ürünlerimizin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Üretimimizi gerçekleştirirken sadece ürün odaklı değil, çözüm odaklı olmaya da bir o kadar önem veriyoruz. Bu sebeple, siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve fikirlerine çok önem veriyoruz. Yalova çit ve tel sektöründe hizmet veren Safran Çim Çit şirketimizin http://www.safrantelcit.com web sitesi üzerinden değerli müşterilerimizin özel taleplerine cevap veriyor; uzman kadromuz ile müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz.

Ayrıca, web sitemiz üzerinden müşterilerimizin arama butonu ya da Whatsapp aracılığıyla da bize ulaşabilmeleri için olanak sağlıyoruz. Yalova çit ve tel sektöründe faaliyetlerini sürdüren Safran Çim Çit şirketimiz hakkındaki tüm bilgilere, ürün uygulamalarına, adresine, sosyal medya hesaplarına ve gerçekleştirilen işlere http://www.safrantelcit.com web sitesi üzerinden ulaşabilir; iletişim bölümünden, arama, e-posta ve Whatsapp butonlarından önerilerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz.                              

Çim Çit Çözümleri Zaman Çizelgesi

2018 yılından bu yana Uluslararası ve iç pazarda sektörün öncü markası olma yolunda.

yalova tel örme

                              

Bir hayaliniz mi var? Bunun gerçekleşmesini isteriz. SAFRAN ÇİM ÇİT Ekibi sizlerle. Özel Bahçeleriniz, Gül Bahçeleri, Su Parkları, Sürdürülebilir Çevre Düzenlemesi ve çok daha fazlasını içeren tonlarca alanlarınızı size özel yarattık. Ve bir sonraki özel projemiz olmak için fikirlerinizi isteriz.

Yalova Tel Örme olarak özel bir çim çit randevusu ayarlamak için ofisimizden telefonla bize ulaşın ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanın. Her şeyi yapabiliriz – sormaktan çekinmeyin!

Tüm firmalar için >> Firmalar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.