• kimbufirma@gmail.com
  • 0538 272 38 08
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
273 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ümraniye Tıkanıklık açma

ümraniye tuvalet tıkanıklığı açma ; ümraniye tuvalet açan tesisatçı ustası ile gider tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma ümraniye için bizi aramanız yeterli olacaktır.ümraniye ilçesinde 7/24 Su tesisatçısı, Tıkanıklık açma, Su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.Profesyonel Kadromuz ve En Son Teknoloji Cihazlarımız ile Su Tesisatı Arızaları Alanlarında Günün Her Saati Servis Sunuyoruz. Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Robot Cihazlar ile,Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Klozet Gideri Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kanal Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma ve Tıkanıklık Açma gibi,

Ümraniye Tıkanıklık açma

ümraniye tıkanıklık açma : ümraniye ilçesinde uzman kadromuz ve robot cihazlarla 7/24 Tıkalı Lavabo açma servisi olarak hizmet vermekteyiz.Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri: ümraniye İlçesinde 7/24 hizmet veren firmamız, Tıkalı Lavabo Açma Sorunlarınıza kesin çözümler sunuyoruz. Marketten aldığınız lavabo açıcılar sadece lavabo giderinize bağlanan sifonun içini temizler, Asıl sorun sifonun bağlandığı pimaşın yani lavabo gideriniz tıkanmıştır.

Günümüz tesisatçıları bazen bu gider hattını kırıp hattı yenilemekten yanadır, buda bir çözüm olabilir. Bazende tıkalı lavabo giderinizden nalburlarda bulunan el sustaları diye adlandırlan teller ile açmak istenir evet buda bi yöntemdir. hatta hattın içine Tazyikli su basmak, kaynar su dökmek, buda lavabo açma yöntemlerinden biridir. Fakat, Bu yöntemler yüzde yüz çözümler değildir denenmişir çogu zaman sonuç alınamamıştır.

Ümraniye tıkanıklık açma

Daha önce denediğiniz kulaktan duyma bütün yöntemleri unutun hepsi zaman kaybı ve gereksiz masraflardır. Firmamız Lavabo tıkanıklığı sorunlarınızı Kameralı robot Cihazlarla müdahale etmekteyiz ve yüzde yüz açma garantisi veriyoruz, Açılmayan lavabo giderinizden ücret de almıyoruz. Bizi arayın lavabo tıkanıklığı sorununuzu 10 dakikada çözelim, hemde garantili olarak.

ümraniye tıkanıklık açma uzman kadromuz ve robot cihazlarla 7/24 Tıkalı Klozet açma servisi olarak hizmet vermekteyiz. Mutfak tıkanıklığı açma ümraniye ilçesinde uzman kadromuz ve robot cihazlarla 7/24 Tıkalı Mutfak gideri açma servisi olarak hizmet vermekteyiz.ümraniye’de tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, tıkalı pimaş açma, kanal açma, işlemini konusunda uzman tesisatçı ustalarımız ve robot cihazlar ile kırmadan her hangi bir yere zarar vermeden profesyonel çözümler üreterek 15 ile 20 dakika arasında açıyoruz. Kesintisiz 7 gün 24 saat ümraniye ilçesinde hizmet vermekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.